Veselošolci v Celovcu

V letošnjem letu smo bili s strani učiteljice Vanje Kužnik, ki poučuje neobvezni izbirni predmet nemščina povabljeni na ekskurzijo v Celovec. V soboto, 18. maja smo se nekateri učenci, ki smo v letošnjem šolskem letu obiskovali interesno dejavnost Vesela šola, zjutraj odpeljali proti Avstriji.

Prvi postanek smo opravili v Minimundusu, kjer smo si navdušeni ogledali svet v malem. Sprehodili smo se med maketami svetovnih zanimivosti in jih z veseljem opazovali. Pot smo nadaljevali s sprehodom po centru Celovca ter si ogledali znamenitosti mesta. Dan smo zaključili z ogledom predstave v Planetariumu, ki nas je vse močno presenetila.

Učiteljici Vanji Kužnik se zahvaljujemo za povabilo in organizacijo ekskurzije.