Noč v šoli

Za učence 3., 4. in 5. razreda, ki so v tem šolskem letu opravili bralno značko, smo pripravili zanimive popoldanske delavnice in noč v šoli. Popoldan so se učenci z vso prtljago vrnili v šolo, a je delo potekalo popolnoma drugače kot običajno. Razdeljeni v skupine so prejeli zemljevid za iskanje izgubljenega zaklada. Pot do posameznih delavnic jih je vodila po sličicah. Učenci so plesali, izdelali so skrinjico zaklada, pekli palačinke in poslušali zgodbo o žirafi, ki ni znala plesati. Ob tem so zelo uživali in zbirali žige posameznih delavnic. Navdušenje je bilo še posebej zanimivo nad količino pečenih palačink, ki so jih z veseljem pojedli za večerjo. Pred ogledom risanke smo se odpravili na krajši večerni sprehod. Sledila je priprava na spanje in ogled risanega filma. Prijetno utrujeni in pod lepimi vtisi so učenci hitro zaspali.