Športno dobrodelno društvo Tika Taka Mulčki

Športno dobrodelno društvo Tika Taka Mulčki je v Dolenji Nemški vasi dejavno šele dobro leto. Kljub temu pa je v društvo vključenih veliko otrok, katerim nogomet predstavlja zabavo in veselje. V društvo so vključeni tudi njihovi starši, ki skrbijo za pozitivnost in veselje otrok. Društvo deluje na dobrodelni ravni. izpeljali so že veliko dobrodelnih akcij in s tem pomagali ljudem iz lokalnega okolja in tudi širše po Sloveniji. Letos so se odločili, da zbrana sredstva namenijo naši podružnični šoli. V ponedeljek, 7.9.2020, pa so predstavniki športnega dobrodelnega društva Tika Taka Mulčki prinesli stvari, ki jih učenci najbolj potrebujejo. To so zvezki, navadni svinčniki, tehnični svinčniki, tempera barvice, radirke, barvni svinčniki, flomastri, šilčki, brisalci, knjige, družabne igre, fotokopirni papir, ravnila, bombice, škarje, lepila, risalni bloki, krede… in seveda štiri prave nogometne žoge in dve odbojkarski žogi.  Vsi učenci in zaposleni na PŠ Dolenja Nemška vas se zahvaljujemo vsem donatorjem za zbrana sredstva. Še posebno pa se prijaznost zahvaljujemo predsedniku društva Dejanu Benčina.