Ob koncu šolskega leta

V sredo, 24. 6. 2020, smo imeli na naši podružnici zaključno prireditev z naslovom «Domovini za praznik in počitnicam v pozdrav«. Počastili smo praznik naše države Slovenije in se hkrati veselili prihajajočih počitnic. Učenci so s pevskimi, glasbenimi, plesnimi in recitatorskimi točkami popestrili prireditev. Ugotovili smo, da smo zadovoljni s svojim delom, z učenjem ter s sodelovanjem s starši in lokalno skupnostjo. Na koncu nas je nagovoril ravnatelj, gospod Rado Kostrevc, ki nam je zaželel vesele, brezskrbne, predvsem pa zdrave počitnice.

S tem smo se strinjali vsi, saj je oddih pomemben za nabiranje novih moči pred novim, mogoče čisto drugačnim šolskim letom, ki je pravzaprav že pred pragom.